صفحه اصلی خدمات کلنیک ترمیم و زیبایی گالری درباره ما

تماس


خدمات کلنیک دندانپزشکی زعفرانیه

درمان ریشه دندان - اندودنتیکس
درمان ریشه اولیه و درمان مجدد ریشه دندان ها در این بخش انجام می شود . پس از درمان ریشه برای بازسازی تاج دندان ها ، باید طبق نظر دندانپزشک به بخش ترمیم و یا پروتز مراجعه شود . عدم پیگیری درمان های تاجی موجب تکرار درمان ریشه و یا کشیدن دندان خواهد شد .
اندودنتیکس یا به اصطلاح عامیانه عصب کُشی یا عصب کِشی شاخه ای از علم دندانپزشکی است که با مورفولوژی، فیزیولوژی و پاتولوژی پالپ دندان(عصب) و همچنین انساج اطراف دندان انسان ارتباط دارد.

   

جراحی دهان، فک، صورت
ارائه خدمات جراحی دهان، فک و صورت کلینیک دندانپزشکی زعفرانیه شامل تشخیص و درمان‌های جراحی، غیر جراحی و جانبی بیماری‌ها، ضایعات، صدمات، ناهنجاری‌ها و نواقص استتیک و فانکشنال مادرزادی و اکتسابی نسج نرم و سخت ناحیه دهان و فک و صورت می‌باشد. امروزه بهترین جایگزین برای دندانهای از دست رفته کاشت ریشه فلزی در فک بدون آسیب به دندانهای مجاور است. این درمان در بخش ایمپلنت با بکارگیری جدیدترین روش ها و پیشرفته ترین تجهیزات، توسط جراحان و پروتزیست های مجرب انجام می شود.

   

درمان بیماری های لثه
در بخش پریودنتولوژی به امر تشخیص و درمان بیماریهای لثه میپردازد. جراحی لثه (فلپ لثه)، درمان مقدماتی و پیشرفته بیماریهای لثه، پیوند لثه، جراحی زیبایی لثه افزایش طول تاج دندان، جرم گیری دندان، کوره تاژ لثه، پیوند استخوان و غیره در این بخش انجام می شود.

   

ارتودنسی ثابت و متحرک
ارتودنسی علم تصحيح روابط نامناسب فکی و درمان جفت شدن غلط دندانها و رديف کردن دندانهای نامنظم می باشد. درمان ارتودنسی به دو صورت ثابت و متحرک انجام ميگردد. ارتودنسی متحرک معمولا در سنين پايين و گاهی در سنین بالا و با انجام قالب گيری و ساخت پلاک ارتودنسی آکريلی صورت می گيرد که از دهان بيمار خارج می شود. اما ارتودنسی ثابت در سنين بالاتر و ناهنجاريهای پيچيده تر و چسباندن سيم و براکتهای ارتودنسی به دندان عملی ميشود که مدت درمان بطور تقريبی از 6 ماه تا 3 سال طول می کشد.

   

پروتزهای دندانی
درمان های جایگزین دندانهای از دست رفته، شامل پروتز های ثابت و متحرک انجام می شود. در بخش پروتزهای ثابت بازسازی دندانهای معالجه ریشه شده توسط پست، درمان بیماران مبتلا به مشکلات مفصل گیجگاهی فکی و بازسازی کامل دهان صورت می گیرد. در بخش پروتزهای متحرک، درمانهای پروتز کامل و پارسیل و درمان بیمارانی را که دارای ضایعاتی در نواحی داخل دهان و چشم، گوش، بینی میباشند با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین مواد معرفی شده، در کنار روش‌ها و مواد رایج صورت می پذیرد.

   

دندانپزشکی کودکان
متخصص دندانپزشکی کودکان مجمو عه ای از انتخابهای درمانی را به منظور مراقبت از دندانها، لثه و دهان کودک شما به شما پیشنهاد می کند. مانند معاینه، تشخیص و پرتونگاری، کنترل رفتار کودکان، درمان ریشه دندانهای شیری و دائمی جوان، روکشهای استنلس استیل و پلی کربنات، تراماتولوژی پوسیدگی و پیشگیری، ارزیابی و درمان زود هنگام برای صاف و ردیف کردن دندانها، ترمیم پوسیدگی های دندانی، درمان بیماریهای لثه در کودکان، مراقبت در صدمات وارده به دندانها

   

جراحی دندان عقل نهفته
دندان عقل نام دیگر هر یک از دندان های آسیاب چهارم است که به صورت دائمی در دهان رشد می کند. این دندان ها آخرین یا انتهایی ترین دندانی است. هر چند اکثر افراد دندان عقل دارند، همواره این امکان وجود دارد که تمام یا بخشی از آنها هیچگاه رشد نکند و یک فرد بیش از چهار دندان عقل داشته باشد. در بسیاری از افراد، دندان های عقل به دلیل عدم وجود فضای کافی برای رشد دیده نمی شوند و به این ترتیب دندان عقل نهفته بطور عادی از لثه ها خارج نمی شود و زیر بافت لثه قرار می گیرد. اگر حدود بيست‌ و پنج سالتان شد و هنوز دندان عقلی در دهانتان نداشتيد بايد به دندان‌پزشك مراجعه كنيد تا با گرفتن يك راديوگرافی، تكليف را معين كند.

   

ایمپلنت - کاشت دندان
قطعه ایی فلزی معمولا از جنس تایتانیوم است که به جای ریشه دندان کشیده شده، داخل استخوان فک، قرار داده می شود و تاج دندان روی آن بازسازی می شود. ایمپلنت، بهترین راه حل برای جایگزینی دندانهای از دست رفته است. ایمپلنت ظاهری کاملا طبیعی دارد و با دندانهای طبیعی فرد هیچ تفاوتی ندارد. ایمپلنت، هنگام صحبت کردن و غذاخوردن، احساس داشتن دندان، مثل دندان طبیعی را ایجاد می کند.

   

ترمیم و زیبائی
درمانهای زیبایی دندان مانند درمان تغییر رنگهای دندانی، بستن فضای بین دندانها، منظم نمودن دندانها، افزایش طول دندانها، درمان دندانهایی که بد شکل هستند، ترمیم دندانهای شکسته، ترمیم دندانهای آسیاب با مواد همرنگ، جایگزینی دندانهای از دست رفته با ایمپلنت، تصحیح نامرتبی دندان ها بدون ارتودنسی و بدون تراش دندان، طرح لبخند هالیوودی، نگین دندان، سفید کردن دندانها، روكش های فول سراميك، بستن فاصله دندانی و کوتاه یا بلند کردن ارتفاع دندان  اطلاعات بیشتر... 

Copyright © Picollage All Rights Reserved